Búcsú Grand Rapidstől

2010. június 29., címkék: Rendezvény, peterdi dániel, sütő zsanett, Grand Rapids, pálfi zsuzsa, bölcskei gusztáv, kádár zsolt, gazdasági igazságosság, grand rapids, ökológia, református világközösség (rev)

Véget ért az immár 230 egyház 80 millió tagját képviselő Református Egyházak Világközösségének alakuló nagygyűlése. Az elmúlt tíz napban folyamatosan beszámoltunk az eseményekről, amelyek az új református világszervezet létrejöttét kísérték. Az alábbi összeállításban a magyar delegáció egy-egy tagjának benyomását közöljük, és ezzel veszünk búcsút a Nagy-tavak vidékétől.